Haber

Apple’ın İphone 8 Lansmanı Canlı Yayında Ntv Facebook Ve Youtube Sayfasında

Apple’ın İphone 8 Lansmanı Canlı Yayında Ntv Facebook Ve Youtube Sayfasında

iPhone serisinin 10’uncu yılını kutlayan Apple, bu ana özel oldukça dikkat çekici yeni modellerini 12 Eylül’de görücüye çıkaracak.

ABD ile aynı anda lansman canlı olarak NTV Facebook ve YouTube sayfalarında yayınlanacak. Bu platformlardaki özel yayında Apple’ın yeni ürünlerine ait özellikler detaylı bir şekilde masaya yatırılacak.

Ntv.com.tr’de ise canlı blog şeklinde ABD ile aynı anda yeni Apple ürünlerine ait özellikler ve detaylar okur ile paylaşılacak.

iPHONE 8 VE iPHONE X’TE OLMASINA KESİN GÖZÜYLE BAKILAN ÖZELLİKLER

Bin kişiye ev sahipli yapan yer altı salonunda Apple’ın iPhone 8 ve iPhone X isimli modelinin tanıtılması bekleniyor

STEVE JOBS UNUTULMADI

2011’de hayatını kaybeden kurucusu Steve Jobs’u unutmayan Apple, lansmanı Cupertino’daki Steve Jobs Theater’da gerçekleştirecek.

Son dönemde iPhone lansmanları için San Francisco’daki Bill Graham Civic Center’ı tercih eden Apple’ın tarihinde bu salonun oldukça büyük bir önemi var. Zira Apple 2, 1977 yılında bu salonda tanıtılmıştı. 

Apple’ın bu sefer tercihini Steve Jobs Theater’dan yana kullanması10’uncu yılında iPhone’un yaratıcılarından birisi olan Jobs’a bir saygı duruşu olarak algılanıyor.

APPLE CAMPUS İLK DEFA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Apple’ın yeni merkez binası Apple Campus’te yer alan bu salonda yapılacak lansman ile şirketin 5 milyar dolara mal olan yeni kampüs binası da ilk defa basın mensuplarını ağırlayacak.

APPLE CAMPUS 2/ APPLE PARK (TEMMUZ 2017 4K DRONE THE DREAM OF STEVE JOBS)Yorumla..!